+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Artojo gatvė 7e, Klaipėda
+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Biuras - Artojo gatvė 7e, Klaipėda
STATYKITE IŠMINTINGAI

Termoizoliacinės PIR plokštės

žtikrinkite aukščiausią šilumos izoliaciją ir ilgaamžiškumą su mūsų produktais.

Termoizoliacinės PIR plokštės AL GK

PIR plokštės iš abiejų pusių padengta orui atsparia aliuminio folija, ir gipso kartono plokšte, kurios storis - 12,5 mm.
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AL MAX

Termoizoliacinės PIR plokštės AL MAX pagamintos iš standžiųjų poliizocianurato putų kurio šilumos laidumo koeficientas yra 0,019 (W/m-K)
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AGRO AL

PIR plokštės iš abiejų pusių apsaugotos plaunama ir orui nepralaidžia 50 μm storio aliuminio folija (Agro AL).
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AL

Plokštės iš abiejų pusių apsaugotos orui nelaidžiu sluoksniu, sudarytu iš aliuminio (AL), popieriaus ir polietileno.
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės WS

Termoizoliacinės PIR plokštės WS pagamintos iš standaus poliuretano PIR. Plokštės apsaugotos orui laidžiu stiklo pluošto tinkleliu.
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės ETX

Termoizoliacinės PIR plokštės ETX pagamintos iš standaus poliuretano PIR. Padengtos orui laidžia danga (ETX), skirta išorinėms ETICS sistemos sienoms su…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės BWS

PIR plokštės BWS pagamintos iš standaus poliuretano PIR. Iš vienos pusės plokštės apsaugotos orui pralaidžiu stiklo pluošto tinkleliu (WS), iš…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AGRO P REV

Plokštė iš abiejų pusių apsaugota orui atspariu daugiasluoksniu aliuminio ir polietileno laminatu ("Agro P"), aliuminio sluoksnis nukreiptas į PIR šerdį.
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AL OSB

Plokštė iš abiejų pusių padengta orui nelaidžia daugiasluoksne danga iš popieriaus, aliuminio kita pusė papildomai 8-22 mm storio OSB plokštė. 
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės OSB AL OSB

Plokštės iš abiejų pusių padengtos orui nelaidžiu sluoksniu kurį sudaro popierius, aliuminis ir OSB plokštės iš abiejų pusių, kurių storis…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AL GK-OSB

PIR plokštės AL GK-OSB, iš abiejų pusių padengta orui nelaidžia danga iš aliuminio ir 8-22 mm OSB plokštės bei 12,5…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės GK AL GK

PIR plokštės GK AL GK, iš abiejų pusių padengta orui nelaidžia danga iš aliuminio ir 12,5mm storio gipso kartono ploktėmis…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės AL R-eco

Pagamintos iš perdirbtu medžiagų. Plokštės iš abiejų pusių apsaugotos orui nelaidžiu sluoksniu, sudarytu iš aliuminio (AL), popieriaus ir polietileno.
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės BT R-eco

Plokštės pagamintos iš perdirbtu medžiagų.  Iš vienos pusės plokštės apsaugotos orui pralaidžiu stiklo pluošto tinkleliu (WS), iš kitos pusės -…
Daugiau informacijos

Termoizoliacinės PIR plokštės ETX R-eco

Pagaminta iš perdirbtu medžiagų. Padengtos orui laidžia danga (ETX), skirta išorinėms ETICS sistemos sienoms su sustiprinta struktūra iš stiklo pluošto.
Daugiau informacijos
Aukštos Kokybės Sprendimai Jūsų Statybos Projektams

Termoizoliacinės PIR plokštės (poliizocianurato)

Mūsų siūlomos Termoizoliacinės PIR plokštės yra puikus pasirinkimas. Šios plokštės garsėja savo aukšta šilumos varža ir puikiomis mechaninėmis savybėmis, todėl tinka tiek pramoninių, tiek gyvenamųjų pastatų konstrukcijoms.

Termoizoliacinės PIR (poliizocianurato) plokštės yra modernios ir efektyvios šilumos izoliacijos medžiagos, kurios plačiai naudojamos statybos pramonėje. Jos pagamintos iš PIR putų, kurios pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir gali būti naudojamos įvairiose statybos srityse, įskaitant sienų, stogų, grindų ir rūsių izoliaciją.

Pagrindinės termoizoliacinių PIR plokščių savybės

Termoizoliacinės PIR plokštės pasižymi ypač aukštu šiluminio varžumo koeficientu, kuris reiškia, kad jos efektyviai sumažina šilumos nuostolius. Tai leidžia sumažinti energijos sąnaudas šildymui ir vėsinimui, taip prisidedant prie energijos taupymo ir aplinkos apsaugos. Be to, šios plokštės yra ilgaamžės ir atsparios drėgmei, ugniai bei pelėsiui, kas daro jas itin patrauklias įvairioms statybos aplikacijoms.

PIR plokštės yra lengvos ir lengvai apdirbamos, todėl jų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Dėl šių savybių jos yra populiarus pasirinkimas tiek naujos statybos, tiek pastatų renovacijos projektuose. Plokštės gali būti pjautos į norimas formas ir dydžius, todėl tinka net ir sudėtingiems architektūriniams sprendimams.

Naudojimo sritys ir privalumai

Vienas iš svarbiausių PIR plokščių privalumų yra jų universalumas. Jos gali būti naudojamos ne tik įvairiose pastato vietose, bet ir skirtingose klimato sąlygose. Atsparumas aukštoms ir žemoms temperatūroms leidžia jas naudoti tiek šaltomis žiemos sąlygomis, tiek karšto vasaros sezono metu.

Termoizoliacinės PIR plokštės taip pat pasižymi gera garso izoliacija, todėl jos efektyviai sumažina triukšmo perdavimą tarp skirtingų patalpų ar iš išorės. Tai yra ypač svarbu gyvenamosiose patalpose, biuruose ar pramoniniuose pastatuose, kur triukšmo mažinimas gali gerokai pagerinti darbo ar gyvenimo kokybę.

Ekologinis poveikis ir tvarumas

PIR plokštės yra pagamintos iš medžiagų, kurios nekenkia aplinkai. Jos ne tik padeda mažinti energijos suvartojimą, bet ir sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą. Be to, dėl savo ilgaamžiškumo, PIR plokštės nekelia didelių atliekų šalinimo problemų, nes jų galima naudoti dešimtmečius be būtinybės keisti ar atnaujinti.

Gerosios praktikos

Nors PIR plokštės turi daug privalumų, svarbu atsižvelgti į kai kuriuos iššūkius. Pavyzdžiui, jų montavimas turėtų būti atliekamas laikantis gamintojo nurodymų, kad būtų išvengta galimų oro tarpų tarp plokščių, kurie gali sumažinti izoliacinę efektyvumą. Taip pat reikėtų rūpintis, kad plokštės nebūtų pažeistos montavimo metu, kadangi net maži pažeidimai gali turėti įtakos jų izoliacinėms savybėms.

Termoizoliacinės PIR plokštės dangos

Termoizoliacinės PIR plokštės gali būti padengtos įvairiais dengiamaisiais sluoksniais, kurie prisideda prie jų funkcionalumo ir naudojimo specifikos įvairiuose statybos projektuose. Šie dangos tipai apima aliuminio, OSB (Oriented Strand Board) plokščių, gipso kartono ir stiklo pluošto dengimus. Kiekvienas dengimo tipas turi savo privalumus, trūkumus ir tipiškas panaudojimo sritis.

Aluminio dangos

Aluminio dangos ant PIR plokščių yra populiarus pasirinkimas dėl jų atsparumo drėgmei ir puikios šilumos atspindžio savybės. Aluminio folija efektyviai atspindi šilumą atgal į patalpą, todėl padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir vėsumą vasarą. Tai yra ypač naudinga pastatams, kurie reikalauja aukšto energijos efektyvumo lygio. Be to, aliuminio danga yra atspari korozijai ir chemikalams, kas suteikia ilgesnį produktų tarnavimo laiką.

OSB plokščių dangos

OSB plokščių dangos naudojamos suteikti PIR plokštėms papildomą mechaninį tvirtumą. OSB yra medienos drožlių plokštė, kurios tvirtumas ir stabilumas idealiai tinka grindų, sienų ir stogų konstrukcijoms. OSB danga leidžia PIR plokštėms atlaikyti didesnes apkrovas ir padidina jų panaudojimo lankstumą statyboje. Be to, OSB plokščių dangą lengva tvirtinti, o ant jos galima montuoti įvairias apdailos medžiagas.

Gipso kartono dangos

Gipso kartono dangos naudojamos suteikti PIR plokštėms geresnes apdailos ir gaisrinės saugos savybes. Gipsas yra ugniai atspari medžiaga, todėl jo naudojimas padidina pastato saugumą. Gipso kartono danga taip pat palengvina tolesnius apdailos darbus, nes ant jos galima lengvai dažyti ar klijuoti tapetus. Šis dangos tipas yra ypač populiarus vidaus sienų ir pertvarų izoliacijai.

Stiklo pluošto dangos

Stiklo pluošto dangos ant PIR plokščių suteikia gerą mechaninę atsparumą ir yra atsparios drėgmei. Stiklo pluoštas yra neorganinė medžiaga, todėl jis neleidžia plisti ugniai ir pelėsiui. Šios savybės daro stiklo pluošto dengtą PIR plokštes itin tinka naudoti drėgnose ar reikalaujančiose geresnio gaisrinio saugumo sąlygose, pavyzdžiui, rūsiuose ar pramonės pastatuose.