+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Artojo gatvė 7e, Klaipėda
+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Biuras - Artojo gatvė 7e, Klaipėda
Statykite išmintingai

PIR “Sandiwch” plokštės Jūsų Projektams

Užtikrinkite aukščiausią šilumos izoliaciją ir ilgaamžiškumą su mūsų produktais.

Daugiasluoksnės Stoginės”Sandwich” plokštės PIR MAX

Daugiasluoksnės stoginės "Sandwich" plokštės PIR MAX - skirtos stogams λ = 0,020, W/m∙K
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės Stoginės “Sandwich” plokštės PIR

Daugiasluoksnės stoginės "Sandwich" plokštės PIR - skirtos stogams Mažiausias stogo nuolydis . 3° (5,2 %)  5° (8,7 %), be stoglangių.
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės Šaldytuvams MAX

"Sandwich" plokštės PIR MAX  Šaldytuvams - yra skirtos patalpoms su žemesne temperatūra Pvz. Šaldymo kambariuose (t>0) λ = 0,019, W/m∙K…
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės Šaldytuvams PIR

"Sandwich" plokštės PIR Šaldytuvams - yra skirtos patalpoms su žemesne temperatūra Pvz. Šaldymo kambariuose (t>0) λ = 0,019, W/m∙K (120mm)
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės PIR – Standartinės (Standartinis Tvirtinimas)

"Sandwich" plokštės PIR - Standartinės (Standartinis Tvirtinimas) skirtos išorinėms ir vidinėms pertvaroms karkasiniuose pastatuose. 0,022 W/m∙K (100mm)
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės PIR – Paslėptas tvirtinimas MAX

Sandwich" plokštės PIR MAX - su paslėptu tvirtinimu skirtos išorinėms sienoms ir vidinėms pertvaroms karkasinėse konstrukcijose. λ = 0,019, W/m∙K…
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės PIR – Paslėptas tvirtinimas

Daugiasluoksnės sieninės "Sandwich" plokštės PIR - su paslėptu tvirtinimu skirtos išorinėms sienoms ir vidinėms pertvaroms karkasinėse konstrukcijose. λ = 0,022…
Daugiau informacijos

Daugiasluoksnės sieninės “Sandwich” plokštės PIR – MAX (Standartinis Tvirtinimas)

"Sandwich" plokštės PIR MAX (Standartinis Tvirtinimas) skirtos išorinėms ir vidinėms pertvaroms karkasiniuose pastatuose. 0,019, W/m∙K (100mm)
Daugiau informacijos
Aukštos Kokybės Sprendimai Jūsų Statybos Projektams

Daugiasluoksnės “Sandwich” Plokštės

Mūsų siūlomos „sandwich plokštės“ yra puikus pasirinkimas. Šios plokštės garsėja savo aukšta šilumos varža ir puikiomis mechaninėmis savybėmis, todėl tinka tiek pramoninių, tiek gyvenamųjų pastatų konstrukcijoms.


Kodėl Verta Rinktis Sandwich Plokštes?

  •  Efektyvumas: Sandwich plokštės yra suformuotos iš dviejų metalinių sluoksnių ir viduryje esančios PIR putos, užtikrinančios ne tik šilumos, bet ir garso izoliaciją.
  • Ilgaamžiškumas: Dėl savo atsparumo drėgmei ir korozijai mūsų plokštės išlaiko savo savybes ilgus metus.
  • Lengvas montavimas: Specialiai suprojektuotos jungtys leidžia greitai ir efektyviai montuoti plokštes, taip sutaupant laiką ir darbo sąnaudas.
  • Universalumas: Prieinamos įvairios plokščių spalvos ir apdailos, leidžiančios derinti jas prie bet kokio architektūrinio stiliaus.


Mūsų asortimente rasite įvairių tipų sandwich plokštes, skirtas tiek išorės, tiek vidinių pertvarų konstrukcijoms. Nežinote, kurios plokštės geriausiai tiktų jūsų projektui? Mūsų ekspertai pasirengę jums padėti išsirinkti optimalų variantą, atsižvelgiant į jūsų specifinius reikalavimus ir statybos sąlygas.

Sandwich Plokštės Kaina


Mūsų siūlomos sandwich plokštės yra prieinamos vienomis geriausių kainų visoje Lietuvoje. Kiekvienas užsakymas yra vertinamas individualiai, kad galėtume užtikrinti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Mes dirbame tiesiogiai su gamintojais iš Lietuvos, Europos ir Latvijos, todėl galime pasiūlyti itin konkurencingas sąlygas. Asmeniškai pritaikytos kainos jūsų projektams
Suprantame, kad kiekvienas statybos projektas yra unikalus, todėl stengiamės lanksčiai reaguoti į klientų poreikius. Teikiame individualius pasiūlymus, atsižvelgdami į projekto apimtis, technines specifikacijas ir geografinę padėtį. Šis asmeninis dėmesys leidžia mums pasiūlyti jums optimaliausias sandwich plokščių kainas.


Kviečiame susisiekti dėl asmeninio pasiūlymo


Ar planuojate didelės apimties projektą ar ieškote sprendimų mažesnei statybai? Mūsų ekspertai pasirengę suteikti visą reikiamą informaciją ir parengti pasiūlymą, atitinkantį jūsų finansines galimybes ir technines lūkesčius. Susisiekite su mumis jau šiandien, kad aptartume, kaip galime padėti sėkmingai įgyvendinti jūsų planus už prieinamą kainą.

 

Sandwich Plokščių Montavimas: Paprasta, Greita ir Efektyvu


Sandwich plokštės ypatingai paprastos montuoti. Greitis ir efektyvumas yra svarbiausi statybos darbų aspektai, plokštės yra sukurtos taip, kad jų montavimas būtų kuo sklandesnis.
Viskas, ko reikia sklandžiam montavimui.

Siekdami užtikrinti, kad montavimo procesas vyktų be jokių nesklandumų, suteikiame visą reikiamą montavimo dokumentaciją.
Mūsų prieinama dokumentacija apima:

  • • Montavimo instrukcijas su aiškiais vaizdiniais ir techniniais duomenimis.
  • Saugos nurodymus, kad užtikrintume tiek montuotojų, tiek aplinkinių asmenų saugumą.

Sandwich Plokščių Asortimentas: Idealus Pasirinkimas Sienoms, Stogams ir Šaldytuvams


Mes siūlome platų sandwich plokščių asortimentą, kuris yra pritaikytas įvairiems pramoniniams ir komerciniams poreikiams. Mūsų plokštės yra idealus pasirinkimas sienų, stogų bei šaldymo įrenginių izoliacijai, užtikrinant ne tik efektyvų šilumos išlaikymą, bet ir konstrukcinį stabilumą.
Sienoms: Mūsų sieninės sandwich plokštės pasižymi aukštomis termoizoliacinėmis savybėmis ir yra lengvai montuojamos. Jos suteikia pastatams ne tik šilumos, bet ir garso izoliaciją, taip užtikrinant komfortą ir energijos efektyvumą.
Stogams: Sandwich plokštės stogams yra sukurtos atlaikyti įvairias oro sąlygas, suteikiant ilgaamžiškumą ir patikimumą. Jos idealiai tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems projektams, kur reikalingas patikimas stogo dangos sprendimas.
Šaldytuvams: Specialiai šaldymo reikalavimus atitinkančios sandwich plokštės yra puikus pasirinkimas šaldymo įrenginiams ir sandėliams. Šios plokštės užtikrina aukštą šilumos izoliaciją, svarbią maisto produktų saugojimui ir kitoms šaldymo aplikacijoms.

Sandwich Plokštės ir Jų Atsparumas Gaisrui
Sandwich plokštės yra vertinamos ne tik dėl jų šiluminės izoliacijos ir estetinių savybių, bet ir dėl gebėjimo atlaikyti ugnį, kas yra itin svarbu saugant pastatus nuo gaisro. Šios plokštės, priklausomai nuo jų sudedamųjų medžiagų, gali suteikti įvairaus lygio gaisrinę apsaugą. Štai keletas pagrindinių aspektų, kurie lemia sandwich plokščių atsparumą gaisrui:
1. Vidinio sluoksnio medžiaga: Sandwich plokštės dažniausiai sudarytos iš dviejų metalinių lakštų su viduriu iš termoizoliacinės medžiagos. Ši izoliacinė medžiaga gali būti poliuretanas (PUR), poliizocianuratas (PIR) ar mineralinė vata. Iš šių medžiagų, PIR ir ypač mineralinė vata pasižymi geriausiomis ugniai atspariomis savybėmis, nes mineralinė vata yra neorganinė medžiaga, kuri neprisideda prie ugnies plitimo ir neišskiria kenksmingų dujų degant.
2. Ugnies atsparumo klasifikacija: Sandwich plokštės, priklausomai nuo jų konstrukcijos ir naudojamų medžiagų, yra klasifikuojamos pagal jų atsparumą ugniai. Tai matuojama naudojant Euro klasės standartus, pavyzdžiui, A1, A2, B, C, ir pan., kur A klasė reiškia aukščiausią ugnies atsparumo lygį. Įvertinimas apima medžiagų degumą, dūmų išskiriamą kiekį ir lašėjimą degant.
3. Konstrukcijos savybės: Be vidinės izoliacinės medžiagos, svarbu, kaip plokštės yra sukonstruotos. Sandarūs siūlių sujungimai gali padėti užkirsti kelią deguonies patekimui į konstrukcijos vidų ir sumažinti ugnies plitimą.
4. Atsparumas ugniai įvertintas testavimu: Realios ugnies testavimo procedūros, tokios kaip REI (Atsparumas, Izoliacija, Nepraleidžiamumas) vertinimai, leidžia nustatyti, kiek laiko konstrukcija gali atlaikyti ugnį, neprarandant savo struktūrinio vientisumo, izoliacinių savybių ir neleidžiant ugniai plisti.
5. Saugumo protokolai: Naudoti sandwich plokštes atitinkamai su gamintojo nurodymais ir nacionaliniais statybos kodeksais ne tik padeda užtikrinti optimalų montavimo rezultatą, bet ir maksimalų saugumą esant gaisro rizikai.