+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Artojo gatvė 7e, Klaipėda
+370 607 77 007
info@stiekimas.lt
Biuras - Artojo gatvė 7e, Klaipėda

Privatumo politika


1. Bendra informacija


Mūsų įmonė (“Stiekimas.lt”) įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą. Ši privatumo politika nurodo, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir apsaugome Jūsų asmeninius duomenis naudodami mūsų svetainę.

2. Duomenų rinkimas ir naudojimas

Kontaktų formos: Užpildydami kontaktų formas mūsų svetainėje, Jūs sutinkate pateikti mums savo asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefono numeris. Šiuos duomenis naudojame tik siekiant atsakyti į Jūsų užklausas ir teikti reikiamą informaciją.
“Google Analytics”: Naudojame “Google Analytics”, kad suprastume, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Tai padeda mums gerinti svetainės veikimą ir vartotojų patirtį. “Google Analytics” renka anoniminę informaciją, kuri nėra susijusi su asmeniniais duomenimis.
“Google Ads”: Naudojame “Google Ads” reklamoms valdyti ir optimizuoti. Per “Google Ads” galime sekti reklamos kampanijų efektyvumą, tačiau asmeninių duomenų nerenkame.
“Facebook Pixel”: Ši priemonė padeda mums matuoti, kaip veikia mūsų reklamos “Facebook” platformoje, analizuoti lankytojų veiksmus mūsų svetainėje ir teikti pritaikytas reklamas.


3. Duomenų saugojimas ir saugumas


Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi mūsų saugiuose serveriuose. Imame visas būtinas technines ir organizacines priemones, kad užtikrintume Jūsų duomenų saugumą ir apsaugą nuo neteisėto ar atsitiktinio sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat bet kokių kitų neteisėtų veiksmų.

4. Duomenų atskleidimas trečiosioms šalims


Jūsų asmeniniai duomenys gali būti atskleisti trečiosioms šalims tik tuo atveju, jei tai būtina teikiant mūsų paslaugas, arba vykdant įstatymų reikalavimus. Trečiosios šalys, tos pačios technologijos tiekėjai (“Google”, “Facebook”), taip pat gali turėti prieigą prie anoniminių duomenų analizės tikslais.

5. Jūsų teisės


Jūs turite teisę prašyti prieigos prie savo asmeninių duomenų, jų taisymo, ištrynimo ar duomenų tvarkymo apribojimo. Jei manote, kad Jūsų duomenų tvarkymas pažeidžia duomenų apsaugos įstatymus, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

6. Privatumo politikos pakeitimai


Mes pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką. Visi pakeitimai bus paskelbti mūsų svetainėje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip saugome Jūsų asmeninius duomenis.

Ši privatumo politika įsigalioja nuo jos paskelbimo mūsų svetainėje.